
Світлодіодна лампа OSRAM HOMELIGHTING 4058075434820 E-27 7 Вт = 60 Вт 806 лм тепле біле денне світло 1 шт. 6058519
812 ₴
- В наявності
- Код: 6058519
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

OSRAM HOMELIGHTING 4058075434820 LED E-27 7 Вт = 60 Вт теплий білий денний світильник грушоподібної форми

Характеристики продукту
- Потужність = 7 Вт
- Колірна температура (Кельвін) = 2700 K
- тепле біле денне світло
Опис
Світлодіодні лампи у класичній формі колби. Характеристики продукту: Пропонує колірні температури 2700K та 4000K в одній лампі. Керування здійснюється стандартним настінним вимикачем. Гарна якість світла; Індекс передачі кольору Ra: ≤ 80. Лампи без ртуті. Переваги продукту: Створює індивідуальні світлові настрої: теплий білий для відпочинку, холодний білий для активності. Легко змінюйте колірну температуру подвійним натисканням на настінний вимикач. Завжди правильне світло завдяки двом кольорам світла в одній лампі: теплий білий та холодний білий. Підтримує біоритм, активуючи та розслабляючи колір світла. Тривалий термін служби до 15 000 годин. Низьке енергоспоживання. Легка заміна лампи завдяки компактному дизайну. Робить кімнати багатофункціональними завдяки регульованій світловій атмосфері. Галузі застосування: Підтримка біоритму в спальнях та дитячих кімнатах. Використання лише на вулиці у зовнішніх світильниках (мінімальний клас захисту IP65).
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 0,030000 кг |
| Вміст | 1 шт. |
| Довжина виробу | 105 мм |
| Клас енергоефективності | Е (А - Г) |
| Колірна гама | 2700 К |
| Колірна температура (Кельвін) | 2700 К |
| Максимальна температура | +40 °С |
| Попит на енергію | 7 кВтч/1000 |
| Ручка | Е-27 |
| Стан | Нове |
| Тривалість життя (приблизно) | 15 000 годин |
| Форма лампи | А60 |
| диапазон мощности | 5 Вт — 7,4 Вт |
| коефіцієнт CRI | 80 Ра |
Інформація для замовлення
- Ціна: 812 ₴

