
Світлодіодна лампа OSRAM HOMELIGHTING 4058075592599 E14 5,5 Вт = 60 Вт теплий білий 3 шт. 6058520
812 ₴
- В наявності
- Код: 6058520
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

OSRAM HOMELIGHTING 4058075592599 Світлодіодна лампа E14 5,5 Вт = 60 Вт теплий білий краплеподібний колір

Характеристики продукту
- Потужність = 5,5 Вт
- Загальний світловий потік = 806 лм
- Колірна температура (Кельвін) = 2700 K
- теплий білий

Опис
Світлодіодні лампи, класична форма міні-кулі. Професійні світлодіодні лампи, що підключаються до мережі. Цоколь: E14. Не підходить для використання з димерами. Лампи без ртуті. Переваги продукту: Менше тепловиділення (порівняно зі стандартним еталонним продуктом). Дуже низьке енергоспоживання. Стійкість до ударів та вібрації завдяки світлодіодній технології. Відсутність ультрафіолетових та інфрачервоних компонентів у світловому промені. Миттєве 100% світло, без часу на прогрівання. Легка заміна звичайних ламп розжарювання. Галузі застосування: загальне освітлення. Домашнє використання. Використовуйте лише на вулиці з відповідним розсіяним освітленням.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Менше виділення тепла (порівняно зі стандартним еталонним продуктом)
- Низьке споживання енергії
- Стійкість до ударів та вібрацій завдяки світлодіодній технології
- У світловому промені відсутні ультрафіолетові та інфрачервоні компоненти
- Миттєве 100% світло, без часу на прогрівання
- Легка заміна звичайних лампочок
- Професійні світлодіодні лампи, підключені до мережі
- Цоколь: E14
- Не підходить для використання з димерами
- Безртутні лампи
- Загальне освітлення
- Домашні програми
- Використовуйте на відкритому повітрі лише за умови достатнього розсіяного освітлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 15 г |
| Вміст | 3 шт. |
| Еквівалентно лампочці потужністю | 60 Вт |
| Клас енергоефективності | Д (А - Г) |
| Колір | Білий |
| Колірне кодування | 827 |
| Кількість світлодіодів | 3 |
| Попит на енергію | 6,00 кВтч/1000 |
| Розміри | (Ø x В) 45 мм x 45 мм |
| Стан | Нове |
| Тривалість життя (приблизно) | 10000 годин |
| Форма лампи | П60 |
| Цвет светодиода | теплий білий |
| висота продукту | 45 мм |
| диапазон мощности | 5 Вт — 7,4 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 812 ₴







