
Світлодіодний прожектор Paulmann 28927 GU10 7 Вт білий

Характеристики продукту
- Потужність = 7 Вт
- Загальний світловий потік = 460 лм
- Колірна температура (Кельвін) = 4000 K
- білий

Опис
Нейтрально-білий рефлектор із цоколем GU10 і яскравістю 460 люменів забезпечує цілеспрямоване світло в прожекторах, прожекторах і даунлайтах. Конус світла створює сцену для декорацій та меблів.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір світлодіода | Білий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 460 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 7 Вт |
| Глибина продукту | 51 мм |
| Життєва сила | 15 000 годин |
| Коефіцієнт потужності | 0,6 |
| Колірна гама | 4000 К |
| Колірна температура (Кельвін) | 4000 К |
| Розміри | (Ø x В) 51 мм x 54 мм |
| Світловий потік (люмен) | 460 лм |
| Стан | Нове |
| Специфікація матеріалу | мат |
| Тип продукту | ВЕЛ |
| Тривалість життя (приблизно) | 15 000 годин |
| Форма цибулини | У формі відбивача |
| диапазон мощности | 5 Вт — 7,4 Вт |
| коефіцієнт CRI | 80 Ра |
Інформація для замовлення
- Ціна: 785 ₴




