
Світлодіодна лампа OSRAM HOMELIGHTING 4058075428386 E14 9 Вт = 75 Вт 1050 лм теплий білий 1 шт. 6058530
812 ₴
- В наявності
- Код: 6058530
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

OSRAM HOMELIGHTING 4058075428386 LED E14 9 Вт = 75 Вт теплий білий колір Форма відбивача
Характеристики продукту
- Потужність = 9 Вт
- Колірна температура (Кельвін) = 2700 K
- теплий білий
Опис
Світлодіодні лампи класичної стрижневої форми. Характеристики продукту: Світлодіодна альтернатива звичайним лампам. Гарна якість світла; Індекс передачі кольору Ra: ≥ 80; постійна колірна точка. Лампи без ртуті. Переваги продукту: Низьке енергоспоживання. Тонкий дизайн лампи. Галузі застосування: Вітальні, особливо там, де лампа видно. Будь-де, де потрібні компактні, ефективні лампи. З високими вимогами до терміну служби та опору перемикання.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 28 г |
| Виготовлення світлодіодної лампи | матовий |
| Вміст | 1 шт. |
| Димований (світлодіодний) | Немає |
| Діаметр виробу | 36 мм |
| Еквівалентно лампочці потужністю | 75 Вт |
| Колірне кодування | 827 |
| Кількість перемикачів | 100000 |
| Мінімальна температура | -20 °C |
| Попит на енергію | 9 кВтч/1000 |
| робоча напруга | 230 В |
| Ручка | Е14 |
| Стан | Нове |
| Форма цибулини | Форма фари |
| Цвет светодиода | теплий білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 812 ₴
