
Світлодіодна лампа OSRAM HOMELIGHTING 4058075592575 E14 5,5 Вт = 60 Вт холодний білий 3 шт. 6058536
760 ₴
- В наявності
- Код: 6058536
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

OSRAM HOMELIGHTING 4058075592575 LED E14 5.5 Вт = 60 Вт холодний білий колір, форма свічки

Характеристики продукту
- Потужність = 5,5 Вт
- Загальний світловий потік = 806 лм
- Колірна температура (Кельвін) = 4000 K
- холодний білий

Опис
Світлодіодні лампи у формі класичної міні-свічки. Характеристики продукту: Професійні світлодіодні лампи, що живляться від мережевої напруги. Не підходять для використання з димерами. Гарна передача кольору (RA ≥ 80) та стабільність кольору протягом усього терміну служби лампи. Цоколь: E14, B22d. Лампи без ртуті. Менше тепловиділення (порівняно зі стандартним еталонним продуктом). Менше споживання енергії, ніж у ламп розжарювання та галогенних ламп. Стійкість до ударів та вібрації завдяки світлодіодній технології. Відсутність ультрафіолетових або ближніх інфрачервоних компонентів у світловому промені. Миттєве 100% світло, без часу на прогрівання. Легка заміна традиційних лампочок. Загальне освітлення. Домашнє застосування. Люстра. Тільки для зовнішнього використання, у відповідних зовнішніх лампах.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Характеристика
- Менше виділення тепла (порівняно зі стандартним еталонним продуктом)
- Менше споживання енергії, ніж у ламп розжарювання або галогенних ламп
- Стійкість до ударів та вібрацій завдяки світлодіодній технології
- Відсутність ультрафіолетових або ближніх інфрачервоних компонентів у світловому промені
- Миттєве 100% світло, без часу на прогрівання
- Легка заміна традиційних лампочок
- Професійні світлодіодні лампи, підключені до мережі
- Не підходить для використання з димерами
- Гарне відтворення кольору (RA ≥ 80) та стабільність кольору протягом усього терміну служби лампи
- Цоколь: E14, B22d
- безртутні лампи
- загальне освітлення
- домашні програми
- люстра
- Тільки для зовнішнього використання у відповідних вуличних лампах.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вміст | 3 шт. |
| Волість | 5,5 Вт |
| Довжина виробу | 100 мм |
| Загальний світловий потік | 806 лм |
| Колірна гама | 4000 К |
| Колірна температура (Кельвін) | 4000 К |
| Кут випромінювання | 300° |
| Кількість перемикачів | 100000 |
| Максимальна температура | +40 °С |
| Попит на енергію | 6 кВтч/1000 |
| Розміри | (Ø x Д) 35 мм x 100 мм |
| Стан | Нове |
| Тривалість життя (приблизно) | 10000 годин |
| диапазон мощности | 5 Вт — 7,4 Вт |
| коефіцієнт CRI | 80 Ра |
Інформація для замовлення
- Ціна: 760 ₴



