
Світлодіодна лампа Philips LED 77771500 E14 4,3 Вт = 40 Вт 470 лм теплий білий 2 шт. 6058543
812 ₴
- В наявності
- Код: 6058543
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Philips LED 77771500 LED E14 4.3 Вт = 40 Вт теплий білий краплеподібний

Характеристики продукту
- Потужність = 4,3 Вт
- Колірна температура (Кельвін) = 2700 K
- теплий білий
Характеристика
- Миттєве тепле біле світло (2700K), як у традиційних ламп розжарювання/галогенних ламп; Гарний дизайн та висока якість; Видатний термін служби до 15 000 годин; миттєве тепле біле світло; Ідеальне поєднання знайомих форм та затишного світла з найновішими технологіями
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- 2 лампи
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 36 г |
| Відповідає потужності (діапазону) | 40 Вт - 59,9 Вт |
| Димований (світлодіодний) | Немає |
| Діаметр виробу | 4,5 см |
| Еквівалентно лампочці потужністю | 40 Вт |
| Клас енергоефективності | Ф (А - Г) |
| Колірна гама | 2700 К |
| Розміри | (Ø x Д) 4,5 см x 8,2 см - |
| Світловий потік (люмен) | 470 лм |
| Стан | Нове |
| Тривалість життя (приблизно) | 15 000 годин |
| Форма цибулини | Краплеподібна форма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 812 ₴




