
Світлодіодний світильник Philips 78335800 4,5 Вт = 40 Вт

Характеристики продукту
- Потужність = 4,5 Вт
- Колірна температура (Кельвін) = 2700 K
Характеристика
- Тепле біле світло (2700 K), як у традиційних ламп розжарювання/галогенних ламп
- для використання в холодильниках та витяжках
- сучасна світлодіодна технологія - дуже довгий термін служби до 15 років
- низьке енергоспоживання – економія енергії до 90% порівняно зі звичайними лампочками
- висока передача кольору для яскравих кольорів (CRI > 80)
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- 1 лампа
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 4,5 Вт |
| Відповідає потужності (діапазону) | 40 Вт - 59,9 Вт |
| Клас енергоефективності | Ф (А - Г) |
| Колірна температура (Кельвін) | 2700 К |
| робоча напруга | 230 В |
| Світловий потік (люмен) | 470 лм |
| Стан | Нове |
| Споживана потужність | 45 мА |
| Тип продукту | ВЕЛ |
| диапазон мощности | 2,5 Вт — 4,9 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 812 ₴



