
Heitronic 15002 LED E-27 4 Вт = 35 Вт теплий білий колір, форма відбивача
Характеристики продукту
- Потужність = 4 Вт
- Колірна температура (Кельвін) = 2200 K
- теплий білий
Опис
Світлодіодна лампа E27, 4 Вт, форма колби
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- 4 тепло-білі COC-LED діоди, 4 Вт, 400 лм
- злотих
- скловолокно імітує класичні
- зовнішній вигляд лампочки без радіатора
- що робить технологію драйверів IC
- не виробляє тепла.
Характеристики
| Характеристики випромінювання | |
|---|---|
| Світловий потік | 400 лм |
| Основні | |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виготовлення світлодіодної лампи | дзеркало, золото |
| Вміст | 1 шт. |
| Волість | 4 дюйми |
| Довжина виробу | 144 мм |
| Збереження потужності наприкінці терміну експлуатації | 70% |
| Коефіцієнт потужності | 0,5 |
| Колірна гама | 2200 К |
| Колірна температура (Кельвін) | 2200 К |
| Кут випромінювання | 320° |
| Кількість перемикачів | 15000 |
| робоча напруга | 230 В |
| Ручка | Е-27 |
| Стан | Нове |
| Технічні характеристики ламп | без затемнення |
| Час освітлення до 60% | 1.00 сек |
| диапазон мощности | 2,5 Вт — 4,9 Вт |
| коефіцієнт CRI | 80 Ра |
Інформація для замовлення
- Ціна: 760 ₴

