
Світлодіодна лампа Philips LED 75963600 E-27 2,3 Вт = 11 Вт 136 лм теплий білий 1 шт. 6058547
750 ₴
- В наявності
- Код: 6058547
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Philips LED 75963600 LED E-27 2.3 Вт = 11 Вт теплий білий Грушоподібна форма

Характеристики продукту
- Потужність = 2,3 Вт
- Колірна температура (Кельвін) = 1800 K
- теплий білий
Комплект поставки
- 1 лампа
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 28 г |
| Відповідає потужності (діапазону) | 10 Вт — 24,9 Вт |
| Димований (світлодіодний) | Немає |
| Діаметр виробу | 6 см |
| Еквівалентно лампочці потужністю | 11 Вт |
| Клас енергоефективності | непридатної |
| Колірна гама | 1800 - 1800 К |
| Максимальний світловий колір | 1800 К |
| Розміри | (Ø x Д) 6 см x 10,6 см - |
| Світловий потік (люмен) | 136 лм |
| Стан | Нове |
| Тривалість життя (приблизно) | 15 000 годин |
| Форма цибулини | Грушеподібна форма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750 ₴




