
Світлодіодна лампа Philips LED 871951430762900 GU5.3 4.4 Вт = 35 Вт 345.00 лм теплий білий 1 шт. 6058554
760 ₴
- В наявності
- Код: 6058554
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Philips LED 871951430762900 LED GU5.3 4.4 Вт = 35 Вт теплий білий колір Форма прожектора

Характеристики продукту
- Потужність = 4,4 Вт
- Загальний світловий потік = 345,00 лм
- Колірна температура (Кельвін) = 2700 K
- теплий білий

Опис
Світлодіодні прожектори Philips забезпечують яскраве, спрямоване світло, тривалий термін служби та значну економію енергії.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Характеристика
- Миттєве тепле біле світло (2700K), як у звичайних ламп розжарювання/галогенних ламп
- Низьке енергоспоживання – економія енергії до 90% порівняно зі звичайними джерелами світла
- Завдяки куту розподілу світла, ви можете освітити цілі кімнати та акценти
Комплект поставки
- Стандартна світлодіодна фара
Характеристики
| Характеристики випромінювання | |
|---|---|
| Світловий потік | 345 лм |
| Основні | |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 48 г |
| Виготовлення світлодіодної лампи | матовий |
| Відповідає потужності (діапазону) | 25 Вт — 39,9 Вт |
| Димований (світлодіодний) | Немає |
| Діаметр виробу | 51 мм |
| Еквівалентно лампочці потужністю | 35 Вт |
| Загальний світловий потік | 345,00 лм |
| Колір | Срібло |
| Колірне кодування | 827 |
| Кут випромінювання | 0° |
| Кількість перемикачів | 50000 |
| Розміри | (Ø x Д) 51 мм x 46 мм |
| Світловий потік (люмен) | 345,00 лм |
| Стан | Нове |
| Тривалість життя (приблизно) | 15 000 годин |
| Цвет светодиода | теплий білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 760 ₴






