
Світлодіодна лампа Philips LED 76287200 E14 6,5 Вт = 60 Вт 806 лм холодний білий 1 шт. 6058560
696 ₴
- В наявності
- Код: 6058560
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Philips LED 76287200 LED E14 6,5 Вт = 60 Вт холодний білий

Характеристики продукту
- Потужність = 6,5 Вт
- Колірна температура (Кельвін) = 4000 K
- холодний білий
Характеристика
- Миттєве нейтральне біле світло (4000K), як у традиційних ламп розжарювання/галогенних ламп
- низьке енергоспоживання – економія енергії до 90% порівняно зі звичайними лампочками
- ідеальне поєднання оптики лампи, високоякісного скла та нейтрального білого світла
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- 1 лампа
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вміст | 1 шт. |
| Волість | 6,5 Вт |
| Еквівалентно лампочці потужністю | 60 Вт |
| Клас енергоефективності | Е (А - Г) |
| Колірна гама | 4000 К |
| Попит на енергію | 7 кВтч/1000 |
| робоча напруга | 230 В |
| Ручка | Е14 |
| Стан | Нове |
| Споживана потужність | 50 мА |
| диапазон мощности | 5 Вт — 7,4 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 696 ₴







