
Світлодіодна лампа OSRAM HOMELIGHTING 4058075839960 E-27 3,5 Вт = 28 Вт 300 лм теплий білий 1 шт. 6058562
760 ₴
- В наявності
- Код: 6058562
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

OSRAM HOMELIGHTING 4058075839960 Світлодіодна лампа E-27 3,5 Вт = 28 Вт теплий білий

Характеристики продукту
- Потужність = 3,5 Вт
- Загальний світловий потік = 300 лм
- Колірна температура (Кельвін) = 2700 K
- теплий білий

Опис
Ультракомпактна дизайнерська лампа
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Ультракомпактна дизайнерська лампа
- Вони пропонуються у двох версіях: недіммерованій та триступеневій.
- Плоский абажур з цоколем E27
- Комплект містить два кільця (чорне та біле), які дозволяють регулювати яскравість для отримання різних кольорів освітлення.
- Термін служби: до 25 000 годин
- 3-ступінчаста версія з регулюванням яскравості дозволяє легко регулювати яскравість за допомогою настінного вимикача
- Ультракомпактна дизайнерська лампа без розсіювача у формі лампи
- Дизайн лампи підкреслює красу використаної лампи
- Спеціальна конструкція забезпечує комфортний розподіл світла
- Менше споживання енергії порівняно з лампами розжарювання або галогенними лампами
- Ідеально підходить для декоративних інсталяцій
- Загальне освітлення
- Тільки для зовнішнього використання у зовнішніх світильниках (мінімальний клас захисту IP65)
Комплект поставки
- 1 шт.
- Світлодіодні лампиE-27
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 25 г |
| Виготовлення світлодіодної лампи | матовий |
| Відповідає потужності (діапазону) | 25 Вт — 39,9 Вт |
| Коефіцієнт потужності | 0,90 |
| Колір | Чорний |
| Колірне кодування | 827 |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Мінімальна температура | -25 °С |
| Постійність кольору (SDCM) | 6 |
| робоча напруга | 230 В |
| Ручка | Е-27 |
| Сертифікат опору | IP20 |
| Стан | Нове |
| Тип лампочки | ВЕЛ |
| Ширина вироби | 35 мм |
| висота продукту | 35 мм |
| диапазон мощности | 2,5 Вт — 4,9 Вт |
| коефіцієнт CRI | 80 Ра |
Інформація для замовлення
- Ціна: 760 ₴









