
Світлодіодна лампа OSRAM HOMELIGHTING 4058075558083 G23 6 Вт = 11 Вт 700 лм біла 1 шт. 6058565
696 ₴
- В наявності
- Код: 6058565
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

OSRAM HOMELIGHTING 4058075558083 LED G23 6 Вт = 11 Вт білий

Характеристики продукту
- Потужність = 6 Вт
- Колірна температура (Кельвін) = 4000 K
- білий
Опис
Високоякісне та потужне змінне світлодіодне джерело світла. Легша, швидша та безпечніша заміна лампи.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір світлодіода | Білий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 0,050000 кг |
| Виготовлення світлодіодної лампи | матовий |
| Відповідає потужності (діапазону) | 10 Вт — 24,9 Вт |
| Димований (світлодіодний) | Немає |
| Діаметр виробу | 32 мм |
| Колірна гама | 4000 К |
| Колірна температура (Кельвін) | 4000 К |
| Кількість перемикачів | 200000 |
| Максимальна температура | +45 °С |
| Розміри | (Ø x Д) 32 мм x 234 мм |
| Світловий потік (люмен) | 700 лм |
| Стан | Нове |
| Тип баласта | звичайний баласт |
| Тривалість життя (приблизно) | 30000 годин |
| коефіцієнт CRI | 80 Ра |
Інформація для замовлення
- Ціна: 696 ₴

