
Світлодіодна лампа OSRAM HOMELIGHTING 4058075447936 E14 5.9 Вт = 60 Вт теплий білий 1 шт. 6058566
750 ₴
- В наявності
- Код: 6058566
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

OSRAM HOMELIGHTING 4058075447936 Світлодіодна лампа E14 5.9 Вт = 60 Вт теплий білий краплеподібний колір

Характеристики продукту
- Потужність = 5,9 Вт
- Колірна температура (Кельвін) = 2700 K
- теплий білий

Опис
Світлодіодні лампи у класичній формі міні-сфери. Характеристики продукту: Професійні світлодіодні лампи для мережевої напруги. Не регулюються яскравістю. Кут променя: до 300°. Термін служби: до 15 000 годин. Скляна лампа. Гарна якість світла; Індекс передачі кольору Ra: ≥ 80; постійна колірна точка. Переваги продукту: Дуже низьке енергоспоживання. Лампи з інноваційною світлодіодною технологією "filament". Відсутність ультрафіолетових або ближніх інфрачервоних компонентів у світловому промені. Миттєве 100% світло, без часу на прогрівання. Легка заміна стандартних лампочок. Менше тепловиділення (порівняно зі стандартним еталонним продуктом). Дизайн, розміри та світловий потік порівнянні з лампою розжарювання або галогенною лампою. Галузі застосування: Ідеально підходять для декоративних інсталяцій, домашнього використання, загального освітлення. Тільки для зовнішнього використання у зовнішніх світильниках (мінімальний ступінь захисту IP65).
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Характеристики випромінювання | |
|---|---|
| Світловий потік | 806 лм |
| Основні | |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 15 г |
| Відповідає потужності (діапазону) | 60 Вт — 74,9 Вт |
| Димований (світлодіодний) | Немає |
| Діаметр виробу | 45,0 мм |
| Життєва сила | 15 000 годин |
| Клас енергоефективності | Д (А - Г) |
| Колірна гама | 2700 К |
| Колірна температура (Кельвін) | 2700 К |
| Максимальна температура | +40 °С |
| робоча напруга | 230 В |
| Ручка | Е14 |
| Стан | Нове |
| Споживана потужність | 7 кВтч/1000 ч. |
| Тип продукту | ВЕЛ |
| Форма цибулини | Краплеподібна форма |
| коефіцієнт CRI | 80 Ра |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750 ₴



