
Світлодіодна лампа Philips LED 76231500 E-27 6,5 Вт = 60 Вт 806 лм теплий білий 1 шт. 6058568
696 ₴
- В наявності
- Код: 6058568
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Philips LED 76231500 LED E-27 6,5 Вт = 60 Вт теплий білий краплеподібний

Характеристики продукту
- Потужність = 6,5 Вт
- Колірна температура (Кельвін) = 2700 K
- теплий білий
Комплект поставки
- 1 лампа
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 18 г |
| Відповідає потужності (діапазону) | 60 Вт — 74,9 Вт |
| Димований (світлодіодний) | Немає |
| Діаметр виробу | 4,5 см |
| Еквівалентно лампочці потужністю | 60 Вт |
| Клас енергоефективності | Е (А - Г) |
| Колірна гама | 2700 - 2700 К |
| Максимальний світловий колір | 2700 К |
| Розміри | (Ø x Д) 4,5 см x 7,8 см — |
| Світловий потік (люмен) | 806 лм |
| Стан | Нове |
| Тривалість життя (приблизно) | 15 000 годин |
| Форма цибулини | Краплеподібна форма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 696 ₴




