
Світлодіодна лампа Philips 77137901 E-27 9,5 Вт = 68 Вт

Характеристики продукту
- Потужність = 9,5 Вт
- Загальний світловий потік = 950,00 лм
- Колірна температура (Кельвін) = 3000 K
Характеристика
- Миттєве тепле біле світло (3000K), як у традиційних ламп розжарювання/галогенних ламп
- Найсучасніша світлодіодна технологія - надзвичайно довгий термін служби до 15 років
- Низьке енергоспоживання – економія енергії до 90% порівняно зі звичайними джерелами світла
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- 1 лампа
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 0,03 кг |
| Відповідає потужності (діапазону) | 60 Вт — 74,9 Вт |
| Димований (світлодіодний) | Немає |
| Діаметр виробу | 3,72 см |
| Еквівалентно лампочці потужністю | 68 Вт |
| Загальний світловий потік | 950,00 лм |
| Клас енергоефективності | Ф (А - Г) |
| Колір | Білий |
| Колірне кодування | 830 |
| Розміри | (Ø x Д) 3,72 см x 11,43 см — |
| Світловий потік (люмен) | 950,00 лм |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | ВЕЛ |
| Тривалість життя (приблизно) | 15 000 годин |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750 ₴





