
Світлодіодна лампа-прожектор OSRAM HOMELIGHTING 4099854457500 GU10 3.7 Вт холодний білий 1 шт. 6058574
696 ₴
- В наявності
- Код: 6058574
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Світлодіодний прожектор OSRAM HOMELIGHTING 4099854457500 GU10 3.7 Вт холодний білий

Характеристики продукту
- Потужність = 3,7 Вт
- Загальний світловий потік = 350 лм
- Колірна температура (Кельвін) = 4000 K
- холодний білий

Опис
Світлодіодні рефлекторні лампи PAR16 з регульованою яскравістю та цоколем, що вставляється в розетку. Характеристики продукту: Світлодіодна альтернатива традиційним високовольтним лампам. Регульована яскравість (за допомогою багатьох стандартних димерів). Лампи без ртуті. Переваги продукту: Нижче споживання енергії, ніж у ламп розжарювання або галогенних ламп. Висока стабільність кольору завдяки щільному з'єднанню. Легка заміна галогенних ламп завдяки компактній конструкції з суцільного скла та однієї лінзи. Ідеально підходить для економічного точкового освітлення. Застосування: Магазини. Харчування. Музеї, галереї. Житлові приміщення. Як точкове освітлення для позначення коридорів, дверних прорізів, сходів тощо. Як точкове освітлення для акцентного освітлення. Вітрини та вітрини магазинів. Освітлення термочутливих об'єктів, таких як продукти харчування, рослини тощо. Тільки для зовнішнього використання у відповідних зовнішніх лампах. Заходи безпеки: Не торкайтеся лампи, якщо вона пошкоджена. Експлуатація пристрою з пошкодженою зовнішньою лампою заборонена.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Коментарі
Не торкайтеся лампи, якщо вона пошкоджена. Експлуатація з пошкодженою зовнішньою лампою заборонена.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 39,00 г |
| Вміст | 1 шт. |
| Димований (світлодіодний) | Да |
| Діаметр виробу | 50,00 мм |
| Колір | Прозорий |
| Колірна температура (Кельвін) | 4000 К |
| Матеріал | Скло (без свинцю) |
| робоча напруга | 230 В |
| Ручка | ГУ10 |
| Стан | Нове |
| Цвет светодиода | холодний білий |
| висота продукту | 50,00 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 696 ₴



