
Світлодіодна лампа OSRAM HOMELIGHTING 4058075434929 E14 5.9 Вт = 60 Вт 806 лм теплий білий 1 шт. 6058584
750 ₴
- В наявності
- Код: 6058584
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

OSRAM HOMELIGHTING 4058075434929 LED E14 5.9 Вт = 60 Вт теплий білий грушоподібний
Характеристики продукту
- Потужність = 5,9 Вт
- Колірна температура (Кельвін) = 2700 K
- теплий білий
Опис
Світлодіодні лампи, Classic Mini Classic Характеристики продукту: Професійні світлодіодні лампи для мережевої напруги. Не регулюються яскравість. Лампи без ртуті. Кут променя: до 300°. Термін служби: до 15 000 годин. Переваги продукту: Дуже низьке енергоспоживання. Лампи з інноваційною світлодіодною технологією "filament". Відсутність ультрафіолетових або інфрачервоних компонентів у світловому промені. Миттєве 100% світло, без часу на прогрівання. Проста заміна стандартних лампочок. Зменшене тепловиділення (порівняно зі стандартним еталонним продуктом). Дизайн, розміри та світловий потік порівнянні з лампами розжарювання або галогенними лампами. Галузі застосування: Ідеально підходять для декоративного вбудованого освітлення. Загальне освітлення. Тільки для зовнішнього використання у зовнішніх світильниках (мінімальний ступінь захисту IP65). Побутове застосування.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 0,020000 кг |
| Виготовлення світлодіодної лампи | матовий |
| Вміст | 1 шт. |
| Димований (світлодіодний) | Немає |
| Діаметр виробу | 45 мм |
| Колірна гама | 2700 К |
| Колірна температура (Кельвін) | 2700 К |
| Кут випромінювання | 320° |
| Кількість перемикачів | 100000 |
| Мінімальна температура | -20 °C |
| Попит на енергію | 6 кВтч/1000 |
| робоча напруга | 230 В |
| Ручка | Е14 |
| Стан | Нове |
| коефіцієнт CRI | 80 Ра |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750 ₴
