Світлодіодна лампа Paulmann 28972 LED GU10 4,3 Вт = 30 Вт золота, точкова, 4,3 Вт

Характеристики продукту
- Потужність = 4,3 Вт
- Загальний світловий потік = 320 лм
- Колірна температура (Кельвін) = 2200 K
- золотий

Опис
Прожектор потужністю 4,3 Вт забезпечує спрямоване світло в точкових світильниках, прожекторах та точкових світильниках.
Завдяки кольору світла 2200 Кельвінів, лампа особливо сприятлива для комах, оскільки це значення знаходиться поза видимим діапазоном більшості комах, тому їх не приваблює додаткове джерело світла.
Конус світла ставить об'єкти в центр уваги.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Завдяки кольору світла 2200 Кельвінів, лампа особливо сприятлива для комах, оскільки це значення знаходиться поза видимим діапазоном більшості комах, тому їх не приваблює додаткове джерело світла.
Конус світла ставить об'єкти в центр уваги.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Колірна температура: 2200K - золотисте світло
- золоте світло - активний захист від комах та приємне атмосферне освітлення навколо будинку
- Енергозберігаюча світлодіодна технологія
- універсальне світло
Характеристики
| Характеристики випромінювання | |
|---|---|
| Світловий потік | 320 лм |
| Основні | |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вміст | 1 шт. |
| Волість | 4,3 дюйма |
| Димований (світлодіодний) | Немає |
| Діаметр виробу | 50 мм |
| Еквівалентно лампочці потужністю | 30 Вт |
| Загальний світловий потік | 320 лм |
| Клас енергоефективності | Ф (А - Г) |
| Колір | Срібло |
| Колірне кодування | 822 |
| Кут випромінювання | 38° |
| Попит на енергію | 5 кВтч/1000 |
| робоча напруга | 230 В |
| Ручка | ГУ10 |
| Стан | Нове |
| Цвет светодиода | золотий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 717 ₴









