
Світлодіодна лампа Philips LED 76305300 E-27 7 Вт = 60 Вт 806 лм теплий білий 1 шт. 6058591
750 ₴
- В наявності
- Код: 6058591
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Philips LED 76305300 LED E-27 7 Вт = 60 Вт теплий білий Спеціальна форма

Характеристики продукту
- Потужність = 7 Вт
- Колірна температура (Кельвін) = 2700 K
- теплий білий
Характеристика
- Миттєве тепле біле світло (2700K), як у традиційних ламп розжарювання/галогенних ламп; Найсучасніша світлодіодна технологія - надзвичайно довгий термін служби до 15 років; Низьке енергоспоживання - економія енергії до 90% порівняно з традиційними джерелами світла; Ідеально підходить для ламп з видимими колбами завдяки прозорому вигляду нитки розжарювання.
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- 1 лампа
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 42 г |
| Відповідає потужності (діапазону) | 60 Вт — 74,9 Вт |
| Димований (світлодіодний) | Немає |
| Діаметр виробу | 6,4 см |
| Еквівалентно лампочці потужністю | 60 Вт |
| Клас енергоефективності | Е (А - Г) |
| Колірна гама | 2700 К |
| Розміри | (Ø x Д) 6,4 см x 14 см - |
| Світловий потік (люмен) | 806 лм |
| Стан | Нове |
| Тривалість життя (приблизно) | 15 000 годин |
| Форма цибулини | Спеціальна форма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750 ₴




