
Світлодіодна лампа LightMe LM85311 E14 4W синього кольору, краплеподібна
Характеристики продукту
- Потужність = 4 Вт
- синій
Опис
Кольорова світлодіодна нитка розжарювання
Ці барвисті світлодіодні ліхтарі світять чудово яскраво та ідеально підходять для декоративного використання. Ідеально підходять для освітлення вітальні та вечірок. Зовнішні світильники або гірлянди ялинки повинні бути захищеними від бризок зі ступенем захисту IP44 або вище.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Коментарі
Спеціальна лампа декоративного призначення, не призначена для освітлення житлових приміщень.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір світлодіода | Синій |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 13 г |
| Виготовлення світлодіодної лампи | прозорий |
| Довжина виробу | 78 мм |
| Збереження потужності наприкінці терміну експлуатації | 70% |
| Кут випромінювання | 320° |
| Кількість перемикачів | 40000 |
| Максимальна температура | +40 °С |
| Постійність кольору (SDCM) | 6 |
| робоча напруга | 220 В230 В240 В |
| Ручка | Е14 |
| Стан | Нове |
| Технічні характеристики ламп | нитка накала |
| Час запалювання | 0,50 сек |
| диапазон мощности | 2,5 Вт — 4,9 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750 ₴

