
Світлодіодна лампа OSRAM HOMELIGHTING 4058075432123 GY6.35 2.2 Вт = 28 Вт 300 лм теплий білий 1 шт. 6058603
696 ₴
- В наявності
- Код: 6058603
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

OSRAM HOMELIGHTING 4058075432123 LED GY6.35 2.2 Вт = 28 Вт теплий білий колір Форма відбивача
Характеристики продукту
- Потужність = 2,2 Вт
- Колірна температура (Кельвін) = 2700 K
- теплий білий
Опис
Низьковольтні світлодіодні лампи на 12 В з модернізованим патроном. Характеристики продукту: Сумісний з багатьма комерційно доступними електронними баластами (див. також "список сумісності"). Альтернатива низьковольтним лампам. Цоколь: G4, GY6.35. Переваги продукту: Можна використовувати з постійною та змінною напругою. Гарна всеспрямована якість випромінювання. Ідеально підходить для декоративного та вільного використання. Тривалий термін служби до 50 000 годин. Галузі застосування: Декоративне використання. Атмосферне освітлення акцентів у вітальнях та підвалах. Зовнішнє використання лише у відповідних світильниках.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 2,2 дюйма |
| Відповідає потужності (діапазону) | 25 Вт — 39,9 Вт |
| Довжина виробу | 36 мм |
| Еквівалентно лампочці потужністю | 28 Вт |
| Клас енергоефективності | Е (А - Г) |
| Колірне кодування | 827 |
| Максимальна температура | +40 °С |
| Розміри | (Ø x Д) 14 мм x 36 мм |
| Світловий потік (люмен) | 300 лм |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | ВЕЛ |
| Тривалість життя (приблизно) | 15 000 годин |
| Форма цибулини | Форма фари |
| Цвет светодиода | теплий білий |
| диапазон мощности | 0 Вт — 2,4 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 696 ₴
