
Світлодіодна лампа Paulmann 28110 E14 1 Вт = 5,5 Вт 50 лм денного світла білого кольору 1 шт. 6058605
662 ₴
- В наявності
- Код: 6058605
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Paulmann 28110 LED E14 1 Вт = 5,5 Вт денне біле світло Спеціальна форма

Характеристики продукту
- Термін служби: 30 000 годин
Характеристики
| Характеристики випромінювання | |
|---|---|
| Світловий потік | 50 лм |
| Основні | |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вміст | 1 шт. |
| Волість | 1 В |
| Життєва сила | 30000 годин |
| Збереження потужності наприкінці терміну експлуатації | 70% |
| Клас енергоефективності | непридатної |
| Коефіцієнт потужності | 0,21 |
| Колірна температура (Кельвін) | 6500 К |
| робоча напруга | 230 В/50 Гц |
| Ручка | Е14 |
| Стан | Нове |
| Форма цибулини | Спеціальна форма |
| Цвет светодиода | біле денне світло |
| диапазон мощности | 0 Вт — 2,4 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 662 ₴

