
Світлодіодна лампа Paulmann 28696 E-27 7 Вт теплий білий

Характеристики продукту
- Потужність = 7 Вт
- Загальний світловий потік = 806 лм
- Колірна температура (Кельвін) = 2700 K
- теплий білий

Опис
Ця універсальна лампа потужністю 7 Вт випромінює світло в усіх напрямках, навіть великі абажури рівномірно освітлюються. Вона має приємний теплий білий колір світла та підходить для будь-якого стандартного патрона E27.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Виготовлено з високоякісного цільного скла
- Теплий та затишний світильник у стилі вуглецевого волокна
- Колірна температура 2700K - теплий білий
- Енергозберігаюча світлодіодна технологія
Комплект поставки
- 1 лампочка.
Характеристики
| Характеристики випромінювання | |
|---|---|
| Світловий потік | 806 лм |
| Основні | |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вміст | 1 шт. |
| Волість | 7 Вт |
| Димований (світлодіодний) | Немає |
| Діаметр виробу | 60 мм |
| Загальний світловий потік | 806 лм |
| Клас енергоефективності | Е (А - Г) |
| Колір | Прозорий |
| Колірне кодування | 827 |
| робоча напруга | 230 В |
| Ручка | Е-27 |
| Стан | Нове |
| коефіцієнт CRI | 80 Ра |
Інформація для замовлення
- Ціна: 608 ₴




