
Світлодіодна лампа LightMe LM85125 G9 2.5W = 22W теплий білий колір, цоколь
Характеристики продукту
- Потужність = 2,5 Вт
- Колірна температура (Кельвін) = 3000 K
- теплий білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передавання кольору | 80 Ра |
| Ваги | 3 г |
| Вміст | 1 шт. |
| Довжина виробу | 50 мм |
| Збереження потужності наприкінці терміну експлуатації | 80% |
| Колірна температура (Кельвін) | 3000 К |
| Кількість перемикачів | 40000 |
| Максимальна температура | +40 °С |
| Постійність кольору (SDCM) | 6 |
| робоча напруга | 220 В230 В240 В |
| Ручка | G9 |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | ВЕЛ |
| Форма цибулини | Штифтове гніздо |
| Цвет светодиода | теплий білий |
| Час запалювання | 0,50 сек |
| диапазон мощности | 2,5 Вт — 4,9 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 589 ₴

