
LightMe LM85050 LED E14 2,5 Вт бурштиновий трубчастий

Характеристики продукту
- Потужність = 2,5 Вт
- Загальний світловий потік = 180 лм
- Колірна температура (Кельвін) = 1800 K
- бурштиновий
Опис
Едісон був би цьому радий! Нові лампи FILAMENT GOLD мають ностальгічні скляні колби та випромінюють чарівне, тепле, золоте світло.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Завдяки особливо низькій колірній температурі (1800 K), вони ідеально підходять для атмосферного освітлення віталень, барів або лаунж-зон.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 12 г |
| Вміст | 1 шт. |
| Довжина виробу | 90 мм |
| Діаметр виробу | 25 мм |
| Загальний світловий потік | 180 лм |
| Клас енергоефективності | непридатної |
| Колірне кодування | 818 |
| Кількість світлодіодів | 1 |
| робоча напруга | 230 В |
| Ручка | Е14 |
| Стан | Нове |
| Форма цибулини | Трубчастий |
| коефіцієнт CRI | 80 Ра |
Інформація для замовлення
- Ціна: 643 ₴


