
Галогенна лампа Paulmann 84401 G9 40 Вт, теплий білий колір, цоколь

Характеристики продукту
- Потужність = 40 Вт
- Загальний світловий потік = 460 лм
- Колірна температура (Кельвін) = 2700 K
- теплий білий

Опис
Галогенна лампа G9 з цоколем 460 лм ідеально підходить для використання в різних духовках. Цоколь-ручка 2700K виробляє тепле біле світло, яке забезпечує яскраве та чітке зображення.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Для прямого підключення 230 В.
- Маленька класика
- Маленький та яскравий
- Легка заміна: просте підключення завдяки розетці G9
Комплект поставки
- Галогенна духовка з цоколем G9 230V 460lm 40W 2700K з регульованою яскравістю, прозора
- Інструкція користувача.
Характеристики
| Характеристики випромінювання | |
|---|---|
| Світловий потік | 460 лм |
| Основні | |
| Тип лампи | Галогенна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вміст | 1 шт. |
| Волість | 40 Вт |
| Діаметр виробу | 13 мм |
| Життєва сила | 2000 годин |
| Загальний світловий потік | 460 лм |
| Клас енергоефективності | Г (А - Г) |
| Колір | Прозорий |
| Колірне кодування | 127 |
| робоча напруга | 230 В |
| Ручка | G9 |
| Стан | Нове |
| Форма лампи | G9 |
| коефіцієнт CRI | 100 Ра |
Інформація для замовлення
- Ціна: 608 ₴



