
Світлодіодна лампа LightMe LM85264 E14 5W = 40W теплий білий колір, форма свічки
Характеристики продукту
- Потужність = 5 Вт
- Колірна температура (Кельвін) = 2700 K
- теплий білий
Характеристики
| Характеристики випромінювання | |
|---|---|
| Світловий потік | 470 лм |
| Основні | |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 14 г |
| Виготовлення світлодіодної лампи | прозорий |
| Вміст | 1 шт. |
| Довжина виробу | 97 мм |
| Збереження потужності наприкінці терміну експлуатації | 70% |
| Колірна гама | 2700 К |
| Колірна температура (Кельвін) | 2700 К |
| Кут випромінювання | 320° |
| Кількість перемикачів | 40000 |
| Максимальна температура | +40 °С |
| Постійність кольору (SDCM) | 6 |
| робоча напруга | 230 В |
| Ручка | Е14 |
| Стан | Нове |
| Технічні характеристики ламп | Регулювання інтенсивності світла нитка розжарювання |
| Час запалювання | 0,50 сек |
| диапазон мощности | 5 Вт — 7,4 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 589 ₴

