
Світлодіодна лампа LightMe LM85376 GY6.35 2.5 Вт = 28 Вт теплий білий
Характеристики продукту
- Потужність = 2,5 Вт
- Загальний світловий потік = 300 лм
- Колірна температура (Кельвін) = 3000 K
- теплий білий
Комплект поставки
- Світлодіод GY6.35 змінного/постійного струму 12 В
- Інструкція користувача.
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 10 г |
| Відповідає потужності (діапазону) | 25 Вт — 39,9 Вт |
| Загальний світловий потік | 300 лм |
| Клас енергоефективності | Е (А - Г) |
| Колірна гама | 3000 К |
| Колірна температура (Кельвін) | 3000 К |
| робоча напруга | 12 В |
| Ручка | GY6.35 |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | ВЕЛ |
| висота продукту | 41 мм |
| диапазон мощности | 2,5 Вт — 4,9 Вт |
| коефіцієнт CRI | 80 Ра |
Інформація для замовлення
- Ціна: 643 ₴

