
Світлодіодна лампа LightMe LM85908 G4 1,2 Вт = 12 Вт теплий білий

Характеристики продукту
- Потужність = 1,2 Вт
- Загальний світловий потік = 100 лм
- Колірна температура (Кельвін) = 3000 K
- теплий білий
Комплект поставки
- Комплект з 2 світлодіодів G4 AC12V
- Інструкція користувача.
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 6,5 г |
| Вміст | 2 шт. |
| Загальний світловий потік | 100 лм |
| Збереження потужності наприкінці терміну експлуатації | 70% |
| Клас енергоефективності | Г (А - Г) |
| Колірна гама | 3000 К |
| Колірна температура (Кельвін) | 3000 К |
| робоча напруга | 12 В |
| Ручка | Г4 |
| Стан | Нове |
| Форма лампи | Г4 |
| висота продукту | 38 мм |
| диапазон мощности | 0 Вт — 2,4 Вт |
| коефіцієнт CRI | 80 Ра |
Інформація для замовлення
- Ціна: 643 ₴


