
Philips LED 76755600 LED G4 1W = 10W теплий білий цоколь

Характеристики продукту
- Потужність = 1 Вт
- Загальний світловий потік = 115,00 лм
- Колірна температура (Кельвін) = 2700 K
- теплий білий
Комплект поставки
- 1 лампа
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість світлодіодів | 1 шт. |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтеграція з хмарою даних | Немає підтримки хмари |
| Ваги | 0,01 кг |
| Відповідає потужності (діапазону) | 10 Вт — 24,9 Вт |
| Довжина виробу | 3,5 см |
| Колірна гама | 2700 - 2700 К |
| Колірна температура (Кельвін) | 2700 К |
| Кут випромінювання | 0° |
| Кількість перемикачів | 50000 |
| Мінімальний світловий колір | 2700 К |
| Розміри | (Ø x В) 1.3 см x 35 мм — |
| Світловий потік (люмен) | 115 лм |
| Стан | Нове |
| Тривалість життя (приблизно) | 15 000 годин |
| Форма цибулини | Штифтове гніздо |
| висота продукту | 35 мм |
| диапазон мощности | 0 Вт — 2,4 Вт |
| коефіцієнт CRI | 80 Ра |
Інформація для замовлення
- Ціна: 643 ₴





