
Лампа світлодіодна OSRAM HOMELIGHTING 4099854023026 E14 7 Вт = 60 Вт холодний білий 1 шт. 6058627
589 ₴
- В наявності
- Код: 6058627
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

OSRAM HOMELIGHTING 4099854023026 LED E14 7 Вт = 60 Вт холодний білий Форма свічки

Характеристики продукту
- Потужність = 7 Вт
- Загальний світловий потік = 806 лм
- Колірна температура (Кельвін) = 6500 K
- холодний білий

Опис
Світлодіодні лампи, класична форма міні-свічки
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Світлодіодні лампи, класична форма міні-свічки
- Світлодіодна альтернатива звичайним лампам
- Безртутні лампи
- Низьке споживання енергії
- Легка заміна класичних ламп завдяки компактному дизайну
- Миттєві 100 люменів, без часу на прогрів
- Домашні програми
- загальне освітлення
- люстра
- Тільки для зовнішнього використання за умови відповідного зовнішнього освітлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 23 г |
| Відповідає потужності (діапазону) | 60 Вт — 74,9 Вт |
| Життєва сила | 15 000 годин |
| Загальний світловий потік | 806 лм |
| Колірна гама | 6500 К |
| Кут випромінювання | 200° |
| Кількість перемикачів | 100000 |
| Попит на енергію | 8,00 кВтч/1000 |
| Розміри | (Ø x В) 39 мм x 39 мм |
| Сертифікат опору | IP20 |
| Стан | Нове |
| Форма цибулини | Форма свічки |
| Цвет светодиода | холодний білий |
| Ширина вироби | 39 мм |
| висота продукту | 39 мм |
| диапазон мощности | 5 Вт — 7,4 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 589 ₴



