
Світлодіодна лампа Müller-Licht 401109 E14 2,2 Вт = 40 Вт теплий білий колір, форма свічки
Характеристики продукту
- Потужність = 2,2 Вт
- Загальний світловий потік = 470 лм
- Колірна температура (Кельвін) = 2700 K
- теплий білий
Опис
Відкрийте для себе ідеальний симбіоз ностальгії та ефективності з нашою ретро-світлодіодною лампою MÜLLER-LICHT! Ця лампа – ідеальний вибір для створення затишної атмосфери у вашій вітальні чи спальні. Пориньте у свою кімнату в затишне, тепле біле світло (2700K) з вражаючою яскравістю. Клас енергоефективності A – це найвищий показник, а це означає, що ця лампа може заощадити до 93% енергії порівняно зі звичайними джерелами світла. Привнесіть шарм минулих днів у свій дім, заощаджуючи кошти. Підніміть своє освітлення на новий рівень!
Наша ретро-світлодіодна лампа MÜLLER-LICHT надзвичайно ефективна та забезпечує максимальну продуктивність з мінімальним споживанням енергії.
З вражаючим світловим потоком 470 люменів, ця ретро-світлодіодна лампа замінює звичайну лампочку потужністю 40 Вт.
Тепле біле світло з колірною температурою 2700K створює затишну та гостинну атмосферу у вашому домі.
Наш продукт з гордістю носить маркування енергоефективності «А», що означає, що він не лише економить енергію, але й допомагає зменшити ваш вплив на навколишнє середовище.
Завдяки економії енергії до 94% порівняно з традиційними лампами, наш продукт дозволяє досягти неймовірної економії енергії без шкоди для яскравості.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Наша ретро-світлодіодна лампа MÜLLER-LICHT надзвичайно ефективна та забезпечує максимальну продуктивність з мінімальним споживанням енергії.
З вражаючим світловим потоком 470 люменів, ця ретро-світлодіодна лампа замінює звичайну лампочку потужністю 40 Вт.
Тепле біле світло з колірною температурою 2700K створює затишну та гостинну атмосферу у вашому домі.
Наш продукт з гордістю носить маркування енергоефективності «А», що означає, що він не лише економить енергію, але й допомагає зменшити ваш вплив на навколишнє середовище.
Завдяки економії енергії до 94% порівняно з традиційними лампами, наш продукт дозволяє досягти неймовірної економії енергії без шкоди для яскравості.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 14 г |
| Виготовлення світлодіодної лампи | прозорий |
| Відповідає потужності (діапазону) | 40 Вт - 59,9 Вт |
| Загальний світловий потік | 470 лм |
| Колірна гама | 2700 К |
| Колірна температура (Кельвін) | 2700 К |
| Кут випромінювання | 320° |
| Максимальна температура | 40 °С |
| робоча напруга | 230 В |
| Ручка | Е14 |
| Стан | Нове |
| Технічні характеристики ламп | без затемнення |
| висота продукту | 98 мм |
| диапазон мощности | 0 Вт — 2,4 Вт |
| коефіцієнт CRI | 80 Ра |
Інформація для замовлення
- Ціна: 589 ₴

