
Описание
Двусоставной ключ для пуговицы 55 мм, без линзы, без печати.
Комплект поставки
- Ключ.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Eaton |
| Состояние | Новое |
| Технические характеристики | |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| RAL-номер (аналогічний) | 9010 |
| Базова станція | не потрібно, опціонально для віддаленого доступу |
| Использование | Перемикач/кнопка |
| Высота | 7 мм мм |
| Глубина | 55 мм |
| З зоною для етикетки | ЛОЖЬ |
| Зі змінною лінзою/символом | ЛОЖЬ |
| Клас енергоефективності | непридатної |
| Мoдель | Двосекційний рокер |
| Оздоблення поверхні | Метт |
| Підходить для роз'єму сенсорного датчика для системної шини | ЛОЖЬ |
| Розміри | (Ш x В) 55 мм x 55 мм - |
| Тип крепежа | Ввімкнути (клац) |
| Ударная вязкость | ІЧ00 |
| Ширина вироби | 55 мм |
Информация для заказа
- Цена: 850 ₴


Отправка с 02 июня 2026