
3-контактний подовжувач з вимикачем

Характеристики продукту
- 3 євророзетки з підвищеним захистом від контактів; 230 В/2,5 А
- 230 В/16 А/макс. 1700 Вт
- IP20 у приміщенні
Опис
Триконтактний подовжувач з вимикачем - підходить для підключення широкого спектру електричних пристроїв.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Подовжувач: розумне управління кабелями з білим багатороз'ємним штекером та вимикачем
- Кабель довжиною 1,4 м з пластиковою оболонкою H05VV-F 2x1.0
- З підсвіченим вимикачем.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина кабелю | 1,4 м м |
| Колір | Білий |
| Максимальна потужність | 1700 Вт |
| робоча напруга | 230 В |
| Тип кабелю згідно з DIN/VDE | H05VV-F 2X 1 мм2 |
| Тип роз'єму живлення | Роз'єм CEE 17/07 |
| висота продукту | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 963 ₴


