
Опис
Цей компактний, потужний очищувач повітря оснащений потужним фільтром 3-в-1, що складається з попереднього фільтра, фільтра HEPA 13 та фільтра з активованим вугіллям, для забезпечення здорового повітря в приміщенні. Підходить для приміщень площею до 30 квадратних метрів (відповідає стандарту NRCC-54013-2011 на основі значень CADR згідно з GB/T8801-2015), він фільтрує дрібні частинки пилу (PM 2.5), побутовий пил та шерсть домашніх тварин, зменшує концентрацію пилку та нейтралізує неприємні запахи.
Характеристика
- Компактний, ефективний очищувач повітря з ефективним фільтром HEPA 13 для приміщень площею до 30 кв. м.
Комплект поставки
- AirBreeze 120
- Фільтр 3-в-1 з попереднім фільтром, фільтром HEPA 13, фільтром з активованим вугіллям
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Очисник |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 2,5 кг |
| Глибина продукту | 225 мм |
| Максимальна площа кімнати | 30 м2 |
| Розміри | (Ш x В x Г) 225 x 310 x 225 мм |
| Тип продукту | Очисник повітря |
| Ширина вироби | 225 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 957 ₴










