
Трансформатор
Характеристики продукту
- 1 x 230 В, 400 В
- 1 x 230 В змінного струму
- 2,17 А
- 500 ВА
Опис
елма TT IZ4580 /
Коментарі
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Ваги | 6,8 кг |
| Вихідний струм | 2,17 А |
| Вхідна напруга | 230 В 400 В В |
| З'єднувальні компоненти | гвинтовий термінал |
| Кількість виходів | 1 х |
| Модель із каталогу виробника | IZ4580 |
| Сертифікат | IEC61558-2-4, VDE0570 частина 2-4 |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | Ізолювальний трансформатор |
| Ширина вироби | 124 мм |
| виготовлення | Відкрити |
| висота продукту | 122 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 044 ₴

