
Тороїдальні, безпечні, ізоляційні трансформатори 230 В Н/Д Н/Д 500 ВА RTE 500/2x30 БЛОКОВІ RTE 500/2x30 6059242
11 708 ₴
- В наявності
- Код: 6059242
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Тороїдальні, запобіжні та розділові трансформатори
Характеристики продукту
- 230В
Опис
Блок RTE 500/2x30 I. Вбудований незмінний запобіжник для теплового захисту від перевантаження. Висока ефективність при низькому об'ємі. Хороший ККД. Подвійна обмотка.
вихід для послідовного або паралельного з'єднання. Посилена ізоляція між обмотками
вихід для послідовного або паралельного з'єднання. Посилена ізоляція між обмотками
Комплект поставки
- 2 ізоляційні шайби, 1 металева пластина та гвинт.
Коментарі
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Ваги | 4,80 кг |
| Випробувальна напруга | 4000 В |
| Вихідна напруга | 30 В змінного струму output) |
| Вхідна напруга | 230 В В |
| Діаметр виробу | 140 мм |
| З'єднувальні компоненти | кабель із вільним кінцем |
| Клас ізоляційного матеріалу | A |
| Модель із каталогу виробника | РТЕ 500/2x30 |
| Первинна пружна | 230 В |
| Сертифікат | МЕК 61558-2-4; 2-6, DIN EN 61558-2-4; 2–6, VDE 0570, частина 2-4; 2-6 |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | Тороїдальний трансформатор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 708 ₴


