
Тороїдальні, безпечні, ізоляційні трансформатори 2 x 115 В Н/Д Н/Д RKD 225/2x12 БЛОК RKD 225/2x12 6059250
7 594 ₴
- В наявності
- Код: 6059250
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Тороїдальні, запобіжні та розділові трансформатори
Характеристики продукту
- 2 x 115 В
- 2 x 12 В змінного струму
- 9,37 А
- 225 ВА
Опис
Блок RKD 225/2x12 I: Двообмотковий трансформатор з можливістю послідовного або паралельного з'єднання. Посилена ізоляція між первинною та вторинною обмотками. Низьке магнітне поле. Високий ККД з тихою роботою. Оптимальний ККД.
Комплект поставки
- 2 гнучкі ізоляційні шайби, 1 металева пластина та гвинт.
Коментарі
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Ваги | 2,30 кг |
| Випробувальна напруга | 4000 В |
| Вихідний струм | 9.37 А |
| Вміст | 1 шт. |
| Вхідна напруга | 115 В |
| Відповідає RoHS | Да |
| Клас ізоляційного матеріалу | A |
| Кількість записів | 2 х |
| Модель із каталогу виробника | РКД 225/2х12 |
| Первинна пружна | 2 х 115 В |
| Стан | Нове |
| Частота | 50 - 60 Гц |
| висота продукту | 54 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 594 ₴
