
Контролер сонячного заряду Solarix PRS 3030

Характеристики продукту
- Багатофункціональні світлодіоди
- Вбудований електронний захист
- Регулювання серії
Опис
Простота експлуатації та висока ефективність контролерів заряду сонячних батарей Steca Solarix PRS роблять їх особливо привабливими, завдяки сучасному дизайну, чітким індикаторам, програмованому сутінковому вимикачу та дуже привабливій ціні. Світлодіоди різних кольорів, що нагадують індикатор рівня палива, надають інформацію про стан заряду акумулятора. Водночас використання сучасних алгоритмів Steca забезпечує оптимальне управління акумулятором. Контролери напруги Steca Solarix PRS оснащені електронними запобіжниками, що забезпечують оптимальний захист. Вони працюють за принципом послідовного контролера, що означає, що захист акумулятора від перезаряду передбачає повне відключення фотоелектричної сонячної панелі від акумулятора. Сонячні контролери серії Steca PRS оснащені спеціальними додатковими функціями, такими як програмований сутінковий вимикач та регульовані пороги напруги заряджання та розряджання.
Характеристика
- Серійний регулятор
- Автоматичне регулювання напруги
- Регулювання напруги та струму
- Макс. номінальна напруга холостого ходу сонячних модулів<47 V
- ШІМ-регулювання
- Багатоетапна технологія заряджання
- Захист від глибокого розряду
- Автоматично вмикається при відключенні від мережі
- Температурна компенсація
- Заземлення можливе на позитивному або негативному полюсі
- Щомісячна плата за обслуговування.
Комплект поставки
- Контролер заряду
- Інструкція користувача.
Коментарі
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Ваги | 345 г |
| Власне споживання електроенергії | < 4 мА |
| Глибина продукту | 45 мм |
| Для акумуляторів | Свинцево-кислотний акумулятор |
| Максимальна потужність модуля | 900 Вт |
| Максимальний струм модуля | 30 А |
| Номінальна напруга | 12/24 В |
| Розміри | (Ш x В x Г) 187 x 96 x 45 мм |
| Стан | Нове |
| Струм навантаження | 30 А |
| Тип продукту | Контролер заряду сонячної батареї |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 138 ₴


