
Світлодіодний стельовий світильник Nordlux Kettle 36 2018013003, білий, підвісний 6060431
7 594 ₴
- В наявності
- Код: 6060431
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Підвісна лампа

Характеристики продукту
- Загальний світловий потік = 450 лм
- Колірна температура (Кельвін) = 2700 K
- теплий білий

Опис
Чайник – це лампа на батарейках, яка пропонує гнучке використання. Завдяки шнуру, що входить до комплекту (довжина 1,5 м), вона функціонує як підвісна лампа, але її також можна розмістити на підлозі або столі.
Чайник оснащений постійно інтегрованим світлодіодом і може бути регульований на трьох рівнях яскравості від 150 до 450 люмен. Перемикач розташований на корпусі.
Чайник оснащений довговічним акумулятором, який можна заряджати за допомогою USB-зарядного пристрою, що входить до комплекту.
Залежно від рівня затемнення, ви можете досягти часу освітлення 5, 10 або 16 годин.
Завдяки класу захисту IP65, чайник ідеально підходить для використання на вулиці та є ідеальним інструментом для створення затишної атмосфери на терасах, у вітальні чи в саду.
Крім того, доступні аксесуари розширюють спектр застосування лампи на батарейках. Доступний металевий або дерев'яний штатив довжиною 34 см або 1 м, що перетворює чайник на торшер, або регульований шип для кріплення до землі, який закріплює чайник і розширює його до 52,5 см.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Чайник оснащений постійно інтегрованим світлодіодом і може бути регульований на трьох рівнях яскравості від 150 до 450 люмен. Перемикач розташований на корпусі.
Чайник оснащений довговічним акумулятором, який можна заряджати за допомогою USB-зарядного пристрою, що входить до комплекту.
Залежно від рівня затемнення, ви можете досягти часу освітлення 5, 10 або 16 годин.
Завдяки класу захисту IP65, чайник ідеально підходить для використання на вулиці та є ідеальним інструментом для створення затишної атмосфери на терасах, у вітальні чи в саду.
Крім того, доступні аксесуари розширюють спектр застосування лампи на батарейках. Доступний металевий або дерев'яний штатив довжиною 34 см або 1 м, що перетворює чайник на торшер, або регульований шип для кріплення до землі, який закріплює чайник і розширює його до 52,5 см.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Водонепроникність IP65
- Теплий білий світлодіод 2700 Кельвінів
- Легко налаштувати аксесуар поворотом
Комплект поставки
- Лампа для чайника AKKU 36
- Інструкція користувача
Коментарі
Лампа NL AKKU Kettle 36, підвісна, чорно-біла
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Стан | Новий |
| Матеріал каркасу | дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 1500 г |
| Довжина виробу | 360 мм |
| Клас захисту | III |
| Колірна температура (Кельвін) | 2700 К |
| Кут випромінювання | 120° |
| Матеріал | ПВХ |
| робоча напруга | 5В |
| Ручка | ВЕЛ |
| Тип лампочки | ВЕЛ |
| Цвет светодиода | теплий білий |
| висота продукту | 308 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 594 ₴




