
Перетворювач постійного струму 240 Вт для DIN-рейки 250-1500 В 24 В MEAN WELL DDRH-240-24 1 шт. 6061277
7 957 ₴
- В наявності
- Код: 6061277
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Коментарі
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mean Well |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 960 г |
| Вміст | 1 шт. |
| Відповідає RoHS | Да |
| Довжина виробу | 85,5 мм |
| Максимальна вихідна напруга | 29 В постійного струму |
| Мінімальна вихідна напруга | 24 В постійного струму |
| Мінімальна робоча температура | -40 °С |
| Робоча температура (макс.) | +80 °С |
| Стан | Нове |
| Ширина вироби | 125,2 мм |
| висота продукту | 129,2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 957 ₴
