
Блок живлення HP M41303-001 – 230 Вт

Характеристики продукту
- 11,8 А
- Потужність 230 Вт
- Пункт призначення: дім, гніздо
- Підходить для ноутбуків HP

Опис
Високоякісний оригінальний блок живлення HP з вражаючою високою якістю виготовлення. Зі звичайною якістю HP, чистим та точним виконанням.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 694 г |
| Вихідна напруга | 19,5 травня output) |
| Входи | 3-контактний кабель C13 |
| Довжина виробу | 180 мм |
| Місце призначення | домашнє гніздо |
| Розміри | (Д x Ш x В) 180 x 87 x 26 мм - |
| Тип продукту | Блок живлення для ноутбука |
| Ширина вироби | 87 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 413 ₴




