
7440 Регульована динамометрична викрутка, Kraftform, 0,3 - 1,2 Нм
Характеристики продукту
Опис
Динамометрична викрутка Wera зі змінним крутним моментом для максимальної точності. Просте регулювання необхідного значення крутного моменту без спеціальних інструментів. Легко читані значення шкали. З сигналом клацання. Технологія швидкої зміни біт Rapidaptor для блискавичної заміни біт. Необмежений крутний момент для послаблення затягнутих гвинтів. Багатокомпонентна ручка Kraftform з твердими та м'якими зонами для високої робочої швидкості та захисту руки. Підходить для біт з шестигранним приводом 1/4" відповідно до DIN ISO 1173-C 6.3 та E 6.3 (ISO 1173).
Характеристика
- Різні налаштування крутного моменту з найвищою точністю. Легко встановіть потрібне значення крутного моменту без спеціальних інструментів. Чітка шкала. Спеціальна технологія забезпечує блискавично швидку зміну біт. Необмежений крутний момент для послаблення важкодоступних гвинтів. Багатокомпонентна ручка з твердішими та м'якшими зонами забезпечує більшу швидкість роботи та захист рук.
Комплект поставки
- Сертифікат якості
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wera |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 120 г |
| Довжина ручки | 105 мм |
| Крутний момент (макс.) | 1,2 Нм |
| Наконечник викрутки | 1/4 дюйма (6,3 мм) |
| Розмір | 6,3 мм (1/4 дюйма) |
| Тип продукту | Динамометрична викрутка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 533 ₴


