
10-портова USB-зарядна станція RockStar™

Характеристики продукту
- 10 портів USB Type-A
- Вихідна потужність 120 Вт
- Регулювання струму зарядки

Опис
За допомогою цієї компактної та зручної 10-портової USB-станції ви можете оптимально заряджати будь-яку комбінацію смартфонів, планшетів або інших мобільних пристроїв. Інтелектуальний блок живлення точно визначає, скільки енергії потрібно для швидкої та безпечної зарядки кожного пристрою, навіть якщо всі 10 портів вже використовуються. Зарядна станція також оснащена необхідним багатопортовим захистом від перенапруги для захисту підключених пристроїв від пошкодження.
Вихідна потужність зовнішнього адаптера живлення 120 Вт забезпечує струм до 2400 мА на порт. Кожен підключений пристрій заряджається оптимально та швидко, незалежно від кількості чи розміру підключених пристроїв.
Вихідна потужність зовнішнього адаптера живлення 120 Вт забезпечує струм до 2400 мА на порт. Кожен підключений пристрій заряджається оптимально та швидко, незалежно від кількості чи розміру підключених пристроїв.
Характеристика
- Регулювання струму зарядки
- Захист від перенапруги
- Займає мало місця
- Можна встановити на стіну або стіл
- Протиковзкі ніжки
Комплект поставки
- Рок-зірка
- Зарядний пристрій
- Інструкція користувача
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Belkin |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 210 г |
| Вихідна напруга | 5В output) |
| Входи | Європейський штекерний роз'єм |
| Довжина виробу | 167 мм |
| Колір | білий чорний |
| Максимальний вихідний струм | 24000 мА |
| Місце призначення | дім |
| Підходить | Універсальний |
| Розміри | (Д x Ш x В) 167 x 88 x 30 мм - |
| Тип виходу | 10x USB-A |
| Функція бездротового заряджання | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 132 ₴









