
H1 Solutions 1021 Маркування аварійного маршруту зі світлодіодним підсвічуванням праворуч, ліворуч, вниз 6062561
12 233 ₴
- В наявності
- Код: 6062561
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Маркування аварійного маршруту світлодіодним освітленням

Характеристики продукту
- Вихідний знак, світловий сигнал
- Універсальне кріплення
- Колір: Чорний

Опис
Попереджувальний ліхтар Unlimited L AT 3H Black – універсальний та потужний попереджувальний ліхтар
Сучасний, непомітний та естетично привабливий світильник для знаку виходу Unlimited, розміщений у чорному корпусі з полікарбонату RAL 9017. Його універсальне кріплення дозволяє монтувати світильник на стіну або стелю без додаткових аксесуарів. Ви вирішуєте (навіть на місці), де монтувати світильник. Світловий модуль встановлюється без інструментів, укомплектований усіма електричними та освітлювальними компонентами, що забезпечує швидкий та простий монтаж.
Джерело світла (світлодіод) з кольором світла, що активує біоритм, 5700 K.
Особливо рівномірне підсвічування піктограм, що відповідає стандартам, завдяки оптично оптимізованому диску піктограм (500 кд/м²). Комплект піктограм (внизу, праворуч, ліворуч) для одностороннього або двостороннього позначення шляхів евакуації входить до стандартного комплекту поставки.
Завдяки вбудованому модулю самотестування, лампа регулярно та автоматично перевіряє свою роботу.
Міцний, довговічний та перезаряджуваний LiFePO4 акумулятор для використання навіть за підвищених температур навколишнього середовища. Розряджається при майже постійній напрузі та має низький саморозряд.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Тип освітлення: одна батарейка
- Тип кріплення: Універсальний
- Об'єкт тестування: Автотест
- Режим роботи: безперервна робота/очікування.
Комплект поставки
- Містить набір піктограм (праворуч, ліворуч, знизу).
Коментарі
Елемент, критично важливий для безпеки - Встановлення лише кваліфікованими майстрами
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Виробник | Ral |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 1.33 кг |
| Діапазон виявлення | 30 м |
| Клас захисту | II |
| Модель крана | праворуч ліворуч вниз |
| робоча напруга | 230 В змінного струму |
| Сертифікат опору | ІЧ04ІП40 |
| Тип продукту | Розмітка аварійного шляху за допомогою світлодіодного освітлення |
| висота продукту | 248 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 233 ₴


