
Занурювальний насос для дощової води
Характеристики продукту
- Максимальна висота підйому 7 м
- Для спорожнення каністр та бочок
Опис
Чудове рішення для перекачування різноманітних рідин, крім води. Ці насоси підходять для легких нафт, мазуту, дизельного палива, емульсій холодоагентів, діелектричних рідин та м'яких кислот (не сірчаної кислоти). Насос живиться від мережі через вбудований вимикач та підключається безпосередньо до розетки 230 В змінного струму. Завдяки довгому ПВХ-кабелю та вузькому діаметру всього 42 мм, ці насоси ідеально підходять для спорожнення банок та бочок. Максимальний робочий цикл: 30 хвилин. Безперервна робота неможлива.
Характеристика
- Порт тиску 0,7 бар
Комплект поставки
- 1 насос, мережевий адаптер з кабельним вимикачем, низьковольтний кабель та 4-метровий ПВХ шланг
Коментарі
Не підходить для бензину.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 2,2 кг |
| Довжина виробу | 161 мм |
| Максимальна довжина кабелю | 1 м |
| Максимальний потік | 672 л/год |
| Розміри | (Ø x Д) 42 мм x 161 мм |
| Тип продукту | Насос для дощової води |
| Тривалість використання (ED) | 30 хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 407 ₴

