
Сонячний модуль Sun Plus 80
Характеристики продукту
- Висока якість виготовлення
- Висока надійність
- Фотоелектричний модуль із кремнієвими сонячними елементами зі зворотним контактом
Опис
Сонячний модуль Sun Plus підходить як для комерційного, так і для побутового використання. Його подвійно анодована алюмінієва рама робить його особливо стійким до подряпин. Розподільна коробка нагадує великі модулі та забезпечує легкий та безпечний монтаж. Кристалічні елементи вбудовані в кришталеве скло з низьким вмістом заліза товщиною 3,2 мм та двошарову високостійку фольгу.
Характеристика
- Фотоелектричний модуль із кремнієвими сонячними елементами зі зворотним контактом
- Висока надійність завдяки високоякісним матеріалам
- Зменшена вага
- Стабільна алюмінієва рама
- Загартоване скло
- стійкий до погодних умов
Комплект поставки
- Сонячний модуль
- Кабель із вилкою ЄС Інструкція користувача
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Модуль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 8,2 кг |
| Кількість комірок | 36 |
| Матеріал | Стекло |
| Напруга спокою | 24 В |
| Номінальний струм | 6000 мА |
| Роз'єм | МС-ПВ-4 |
| Струм короткого замикання | 6500 мА |
| висота продукту | 35 мм |
| ефективність | 19,2% |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 233 ₴

