Опис продукту: Набір філаментів Bambu Lab PLA Basic 1,75 мм, 4 шт., 1 кг - CMYK
Набір кольорових нитокБлакитний, пурпуровий, жовтий та білийвід Bambu Lab, виготовлений з матеріалуPLA BasicЦей набір ідеально підходить для друку багатокольорових літофанів. Продукт постачається у вакуумній упаковці. Призначений для використання з 3D-принтерами FFF/FDM. Філамент біорозкладний. Діаметр філаменту становить1,75 мм, а маса матеріалу дорівнює1 кг.
Наша пропозиція також включає 3D-принтери та аксесуари від Bambu Lab - перевірте!
Набір філаментів Bambu Lab PLA Basic 1,75 мм, 4 шт., 1 кг - CMYK.
Набір кольорових ниток Блакитний, пурпуровий, жовтий та білий від Bambu Lab.
Особливості
- Новий зручний і легкий для друку- створено з урахуванням простоти використання, ідеально підходить для людей, які тільки починають свою пригоду з 3D-друком
- RFID для інтелектуального друку- всі ключові параметри зберігаються в технології RFID, дозволяють миттєво зчитувати систему AMS і усувають необхідність складних налаштувань
- Екологічно чистий- біологічно розкладається, природним чином розкладається під впливом факторів зовнішнього середовища
- Багатокольоровий літофановий друк– це процес створення тривимірних зображень за допомогою 3D-принтера, які стають видимими при освітленні ззаду. Цей метод передбачає маніпулювання товщиною шарів матеріалу (зазвичай PLA), що дозволяє змінювати рівень пропускання світла.
Вміст набору
- Філамент PLA Basic Cyan: 1 кг
- Філамент PLA Basic Magenta: 1 кг
- Філамент PLA Basic Yellow: 1 кг
- Філамент PLA Basic White: 1 кг
Рекомендовані параметри друку філаментом
| Температура голови | Від 190°C до 230°C |
| Температура столу | Від 35°C до 40°C |
| Охолодження друку | Рекомендовано |
Через відмінності в конструкції принтерів, наведені вище дані слід розглядати як орієнтир, а відповідні значення слід визначати експериментально.
Филаменти постачаються на багаторазових котушках.
| Технічні характеристики нитки PLA | |
|---|---|
| Тип нитки розжарювання | НЛА |
| Колір | Блакитний, пурпуровий, жовтий та білий |
| Діаметр нитки розжарення | 1,75 мм |
| Допуск розмірів | +/- 0,05 мм |
| Швидкість друку | До 250 мм/с |
| Термічний опір | 55°C |
| Щільність | 1,26 г/см3 |
| Котушка | Багаторазовий |
| Розміри золотника | 200 х 67 мм |
| Маса | 4 кг |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Діаметр нитки | 1.75 мм |
| Колір | Синій |
| Матеріал | PLA |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота паковання | 21 см |
| Властивості ниток | Набір |
| Нитка — матеріал | АЛЕК |
| Стан | Нове |
| Ширина паковання | 22 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 505 ₴






