Опис продукту: Електричний привід FDI 1500 N 20 мм/с 24 V - хід 30 см
Професійний промисловий приводний механізмНапруга 24 В, адаптований доскладні умови праціПривід FDI характеризується найвищими параметрами, бездоганним виготовленням та дуже високою надійністю. Пристрій маєвантажопідйомність 1500 Н (150 кг), працює зшвидкість 20 мм/сМаксимальне споживання струму становить 3 А. Привід класуГерметичність IP42Його довжинарозширенняпідсумки30 смКінцеві вимикачі захищають від перевищення діапазону висування.
Пристрої доступні в різних варіантах:
|
Приводи FDI характеризуються тихою та стабільною роботою завдяки використанню високоякісних матеріалів та їх точному підганянню.потужність, що дорівнює 50 Втгарантує, що виконавчий механізм можесправлятися з високими навантаженнямив екстремальних умовах праці.
Привід FDI 1500 Н 20 мм/с 24 В - хід 30 см.
Застосування електричних приводів FDI
Серія приводів FDI, завдяки використаним високоякісним матеріалам, є дуже універсальною. Вона ідеально підходить дляпромислова автоматизаціяна фабриках, складах тощо, але також підходить якпривід для ліжок або операційних столівВоно також знайде своє місце вдомогосподарство.
Технічні характеристики лінійного приводу 24V FDI 1500 N 20 мм/с
| Ім'я | Параметр |
|---|---|
| Напруга живлення | 24 В постійного струму |
| Швидкість | 20 мм/с |
| Максимальна міцність | 1500 Н (150 кг) |
| Максимальний струм живлення | 3 А |
| Блок живлення | 50 Вт |
| Довжина подовження | 300 мм |
| Загальна довжина у складеному виглядіL (хв) | 475 мм |
| Клас герметичності | IP42 |
| Робоча температура | Від -5°C до 45°C |
| Кінцеві вимикачі | Так |
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота паковання | 10 см |
| Двигун — Лінійна швидкість | 20 мм/с |
| Номінальна напруга | 24 В |
| крутний момент | 150 кг*см |
- Ціна: 7 785 ₴



